می‌خواهید با خانواده به خارج مهاجرت کنید؛ این شهرها خانواده‌دوست‌ترین شهرهای اروپا هستند.

براساس گزارش جدید شرکت بیمه عمر «ری‌اشورد» (Reassured)، مناسب‌ترین مقصد‌ برای خانواده‌ها در اروپا، شهر وین در اتریش است.

هزینه مراقبت از کودکان در این شهر ۲۲۳.۱۴ پوند (حدود ۲۷۰ دلار) است. این در حالی است که میانگین کلی هزینه ماهانه یک خانواده برای زندگی در وین ۲۷۹۴ پوند می‌شود.

اجاره بخش قابل توجهی از این هزینه را تشکیل می‌دهد. متوسط اجاره یک خانه حداقل سه خوابه ۱۳۵۶.۶۹ پوند است. میزان نسبتا پایین آلودگی و جرم و جنایت هم جذابیت پرورش کودکان را در این شهر افزایش می‌دهد.

با این حال، تحلیل‌ها نشان می‌دهد که این شهر تنها ۴۴ پارک دارد که بسیار پایین‌تر از پراگ با ۱۰۶ پارک و رم با ۱۴۸ پارک است.

رُم با ۶۸۷ فرصت و مکان بازی و امکان یادگیری بیشترین تعداد فعالیت‌های مناسب برای کودکان را در بین شهرهای موجود در این لیست ارائه می‌دهد.

سطح آلودگی در شهر پراگ بیش از دو برابر و در رم نزدیک به چهار برابر وین است. در این شهر ایتالیایی نرخ جرم و جنایت به طور قابل توجهی بالا است که ایمنی را برای خانواده‌ها به یک نگرانی تبدیل کرده است.

⬅️⬅️ پاریس دیگر پایتخت اروپایی در رتبه یازدهم قرار گرفته است. هزینه ماهانه زندگی خانوادگی در این شهر به طور متوسط ۳۱۸۴.۸۰ پوند است که فقط چند صد بیشتر از وین است. اما میانگین هزینه اجاره در آنجا هزار بالاتر از وین است و به ۲۴۳۴.۵۶ می‌رسد. هزینه مراقبت از کودکان بیش از سه برابر هزینه‌های وین است و تقریبا ۶۹۴.۸۴ در ماه می‌شود.

پاریس همچنین دارای نرخ جرم و جنایت بسیار بالایی است اما با ۳۰۶ پارک، بیشترین تعداد پارک در کل لیست را در اختیار دارد.
.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست